Samsung 26H (Samsung ICR18650-26H) Akkumulátor
Raktárkészlet: Elfogyott
Kapacitás: 2600 mAh
Max. Áram: 5,2 A
A Samsung 26H egy védelem nélküli 18650 méretű Li-Ion akkumulátor 2600 mAh kapacitással és 5.2 A max folyamatos árammal.
Samsung
18650
2 600 mAh
5,2 A
ICR
Igen
Nincs raktáron
Készletértesítő
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Részletek
Mennyiségi kedvezmény
Adatok
Vélemények
Samsung Akku
18650 Akku
Li-Ion Akku
Részletek
Modell/Típus ICR18650-26H
Gyártó/Márka Samsung
Gyártó teljes neve Samsung SDI
Gyártási/Származási ország Dél-Korea
Tömeg/Súly 45,00 g
Átmérő, max. 18,40 mm
Magasság, max. 65,00 mm
Kapacitás, max. 2600 mAh
Feszültség, névleges 3,63 V
Feszültség, töltési max. 4,20 V
Feszültség, kisütés/merítés vége 2,75 V
Névleges töltőáram 1,3 A
Állandó töltőáram, max. 2,60 A
Névleges kisütési/merítési áram 520 mA
Max folyamatos kisütési/merítési áram 5,2 A
Elméleti csúcs kisütési/merítési áram, 4 másodpercig 9,1 A
C-arány (töltési, max.) 1 C
C-arány (kisütési/merítési, max.) 2 C
Watt (töltési, max.) 9,438 W
Watt (kisütési/merítési, max.) 18,876 W
E-arány (töltés, max.) 1 E
E-arány (kisütés/merítési, min.) 2 E
Energia, max. 9,44 Wh
Normál töltési idő 3 óra
Gyors töltési idő 2,5 óra
Elméleti térfogatsűrűség 546 Wh/L
Elméleti tömeg/súly (gravimetrikus) sűrűség 210 Wh/kg
Kémiai/Vegyi rövidítés NMC
Katód LiNiMnCoO2
Anód carbon
Belső ellenállás
Élettartam ciklusszám min. 300 cycles
Tárolási hőmérséklet (kevesebb, mint 1 hónapig) -30 – 60 °C
Tárolás hőmérséklet (kevesebb, mint 3 hónapig) -30 – 45 °C
Tárolás hőmérséklet (kevesebb, mint 1 évig) -20 – 25 °C
Töltési hőmérséklet, min. 10 °C
Töltési hőmérséklet, max. 45 °C
Kisütési/Merítési hőmérséklet, min. -20 °C
Kisütési/Merítési hőmérséklet, max. 60 °C
UL szabvány MH21015
Lítium tömege cellánként
Ezért érdemes minket választanod:
Biztonságos Online
Bankkártyás Fizetés
Gyors Házhozszállítás
1-2 Munkanapos Szállítás
Több Száz
Vásárlói Vélemény
Mennyiségi Kedvezmény
Akár 30% Kedvezmény
Széles Választék
Több Száz Termék Raktárról
Utánvétes Fizetés
Készpénzzel és Bankkártyával
Személyes Átvétel
Akár még Aznap
Fogyasztóknak
14 Napos Elállás
Pénz Visszafizetési Garancia
Árukereső.hu
Megbizható Bolt
Minősítés
Egyedi Igények
Forrfülezés, Kúpolás és Akkupakk Készítés
Biztonságos Online
Bankkártyás Fizetés
Gyors Házhozszállítás
1-2 Munkanapos Szállítás
Több Száz
Vásárlói Vélemény
Akár 30% Kedvezmény
Széles Választék
Több Száz Termék Raktárról
Utánvétes Fizetés
Készpénzzel és Bankkártyával
Személyes Átvétel
Akár még Aznap
Fogyasztóknak
14 Napos Elállás
Pénz Visszafizetési Garancia
Árukereső.hu
Megbizható Bolt
Minősítés
Egyedi Igények
Akár 30% Kedvezmény
Mennyiség Kedvezmény Termék ára
Adatok
Raktárkészlet
Elfogyott
Vélemények
Samsung Akku
Samsung Akku / Samsung Akkumulátor:
Samsung akkuk kérhetőek forrfüllel. Ez a lehetőség segítséget ad az akkumulátor elektronikához való hozzá forrasztásához. Két féle max áram terhelés közül tud választani. Amennyiben a fogyasztó (pl: fúrógép) áramfelvétele kevesebb, mint 5 Amper, akkor 5A alattit válassza, ha pedig nagyobb, akkor az 5A felettit. Négy féle forrfül típus közül tud választani:
A Samsung akku kínálatában a következő méretű akkumulátorok találhatóak meg:
18650 Akku
18650 Akku / 18650 Akkumulátor:
A 18650 akkuk 18 mm átmérőjű és 65 mm hosszú hengeres formájú tölthető akkumulátor.
A 18650 akkuk között elérhető gyárilag kúpos verziójú akkumulátorok, ebben az esetben a 65 mm-es hosszúság pár mm hosszabb. Néhány elemlámpába kúpos akku kell. A gyárilag nem kúpos kivitelű akkukat is el tudjuk látni kúppal, ha ilyenre van szüksége. Ebben az esetben válassza ki a Kúpos opciót a termék adatlapon.
A 18650 akkuk között elérhető gyárilag védett akkumulátorok, ebben az esetben 65 mm-es hosszúság pár mm hosszabb, mert egy védelmi elektronikával (PCB) van ellátva az akkumulátor.
A 18650 akkuk kérhetőek forrfüllel. Ez a lehetőség segítséget ad az akkumulátor elektronikához való hozzá forrasztásához. Két féle max áram terhelés közül tud választani. Amennyiben a fogyasztó (pl: fúrógép) áramfelvétele kevesebb, mint 5 Amper, akkor 5A alattit válassza, ha pedig nagyobb, akkor az 5A felettit. Négy féle forrfül típus közül tud választani:
A következő gyártók kínálatában található meg 18650 akkumulátor:
A 18650 akkuval kompatibilis akkumulátor töltőket itt találod: 18650 Akku Töltő
Li-Ion Akku
Li-Ion Akku / Li-Ion Akkumulátor:
A Li-Ion akkuk kérhetőek forrfüllel. Ez a lehetőség segítséget ad az akkumulátor elektronikához való hozzá forrasztásához. Két féle max áram terhelés közül tud választani. Amennyiben a fogyasztó (pl: fúrógép) áramfelvétele kevesebb, mint 5 Amper, akkor 5A alattit válassza, ha pedig nagyobb, akkor az 5A felettit. Négy féle forrfül típus közül tud választani: