Samsung 22F (Samsung ICR18650-22F) Akkumulátor
Raktárkészlet: Elfogyott
Kapacitás: 2200 mAh
Max. Áram: 4,4 A
A Samsung 22F egy védelem nélküli 18650 méretű Li-Ion akkumulátor 2200 mAh kapacitással és 4,4 A max folyamatos árammal.
Samsung
18650
2 200 mAh
4,4 A
ICR
Igen
Nincs raktáron
Készletértesítő
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Mennyiségi kedvezmény
Adatok
Vélemények
Samsung Akku
18650 Akku
Li-Ion Akku
Mennyiségi kedvezmény
Mennyiség Kedvezmény Termék ára
Adatok
Raktárkészlet
Elfogyott
Vélemények
Samsung Akku
Samsung Akku / Samsung Akkumulátor:
Samsung akkuk kérhetőek forrfüllel. Ez a lehetőség segítséget ad az akkumulátor elektronikához való hozzá forrasztásához. Két féle max áram terhelés közül tud választani. Amennyiben a fogyasztó (pl: fúrógép) áramfelvétele kevesebb, mint 5 Amper, akkor 5A alattit válassza, ha pedig nagyobb, akkor az 5A felettit. Négy féle forrfül típus közül tud választani:
A Samsung akku kínálatában a következő méretű akkumulátorok találhatóak meg:
18650 Akku
18650 Akku / 18650 Akkumulátor:
A 18650 akkuk 18 mm átmérőjű és 65 mm hosszú hengeres formájú tölthető akkumulátor.
A 18650 akkuk között elérhető gyárilag kúpos verziójú akkumulátorok, ebben az esetben a 65 mm-es hosszúság pár mm hosszabb. Néhány elemlámpába kúpos akku kell. A gyárilag nem kúpos kivitelű akkukat is el tudjuk látni kúppal, ha ilyenre van szüksége. Ebben az esetben válassza ki a Kúpos opciót a termék adatlapon.
A 18650 akkuk között elérhető gyárilag védett akkumulátorok, ebben az esetben 65 mm-es hosszúság pár mm hosszabb, mert egy védelmi elektronikával (PCB) van ellátva az akkumulátor.
A 18650 akkuk kérhetőek forrfüllel. Ez a lehetőség segítséget ad az akkumulátor elektronikához való hozzá forrasztásához. Két féle max áram terhelés közül tud választani. Amennyiben a fogyasztó (pl: fúrógép) áramfelvétele kevesebb, mint 5 Amper, akkor 5A alattit válassza, ha pedig nagyobb, akkor az 5A felettit. Négy féle forrfül típus közül tud választani:
A következő gyártók kínálatában található meg 18650 akkumulátor:
A 18650 akkuval kompatibilis akkumulátor töltőket itt találod: 18650 Akku Töltő
Li-Ion Akku
Li-Ion Akku / Li-Ion Akkumulátor:
A Li-Ion akkuk kérhetőek forrfüllel. Ez a lehetőség segítséget ad az akkumulátor elektronikához való hozzá forrasztásához. Két féle max áram terhelés közül tud választani. Amennyiben a fogyasztó (pl: fúrógép) áramfelvétele kevesebb, mint 5 Amper, akkor 5A alattit válassza, ha pedig nagyobb, akkor az 5A felettit. Négy féle forrfül típus közül tud választani: